Studia Magisterskie - Finanse i Rachunkowość

♦ W ramach kierunku finanse i rachunkowość zdobędziesz nowoczesną wiedzę oraz  umiejętności niezbędne do pracy w branży finansowo – księgowej. Wiedza i umiejętności absolwenta
w Sopockiej Szkoły Wyższej budowane są na solidnych podstawach ekonomii, finansów, rachunkowości i prawa dopełnione przez umiejętności miękkie (soft skills) oraz zdolności analityczne.

♦  Dynamiczny rozwój wysoko wyspecjalizowanych procesów związanych z finansami i księgowością. Coraz bardziej istotna interdyscyplinarność w zawodzie finansisty i księgowego.

♦  Rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu finansów
i rachunkowości na lokalnym rynku pracy. 

 ♦ Gwarancja podniesienie kompetencji językowych w ramach programu studiów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy Sopocka Szkoła Wyższa oferuje w ramach programu studiów II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość zwiększoną liczbę godzin nauki języka obcego. To wyjątkowa okazja dla osób pragnących podnieść swoje kompetencje językowe i pracować w międzynarodowym otoczeniu biznesowym! O przyjęcie do SSW na studia II stopnia na kierunek Finanse i Rachunkowość ubiegać się mogą osoby mające dyplom licencjata Finansów i Rachunkowość lub kierunków pokrewnych.

♦  Zakrojona na szeroką skalę współpraca SSW z międzynarodowym otoczeniem biznesowym pozwala na odbycie praktyk w międzynarodowych firmach i rozpoczęcie kariery zawodowej w najbardziej prestiżowych firmach w Trójmieście.  Przy SSW działa Konwent Pracodawców wspierający studentów i absolwentów SSW
w wejściu na rynek pracy.

W czasie studiów będziesz miał możliwość wzięcia udział w stażu zawodowym. Z tego tytułu otrzymasz od nas wynagrodzenie stażowe. Dodatkowo w trakcie stażu zostaniesz zgłoszony przez nas do ubezpieczenia zdrowotnego i NNW, oraz będziesz miał możliwość otrzymania refundacji biletu miesięcznego. Na podstawie stażu istnieje także możliwość zaliczenia obowiązkowej praktyki studenckiej.

 
mg_9890-1024x683

Specjalności na kierunku Finanse i Rachunkowość w Filii w Chojnicach

Nazwa kierunku
Poziom studiów
Tryb studiów
uzyskany tytuł zawodowy
czas trwania studiów
Finanse i Rachunkowość
studia II stopnia
studia niestacjonarne
magister
4 semestry

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 Studia niestacjonarne: 
450 PLN 480 PLN miesięcznie / I i II semestr             promocja na 1 rok studiów do 15.08.2021.
0 PLN 300 PLN wpisowe                                                promocja opłaty wpisowej do 15.08.2021.

Aplikuj już Dziś!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status