Wybierz Ofertę dla Siebie

Studia I stopnia (licencjackie)

Studia II stopnia (magisterskie)

Studia Podyplomowe

Kursy i Szkolenia

Uniwersytet dziecięcy

Aktualności

Dlaczego SSW?


Kadra akademicka z doświadczeniem praktycznym

Kadrę akademicką tworzą wykładowcy, przedsiębiorcy, freelancerzy oraz eksperci w swoich dziedzinach.


Zajęcia w małych grupach

Nasze grupy liczą po kilkanaście osób. Dzięki temu wykładowcy mogą prowadzić zajęcia warsztatowe i poświęcić maksimum uwagi każdemu studentowi.


Współpraca z uznanymi partnerami biznesowymi

Powołaliśmy Konwent Pracodawców- zrzeszając pracodawców i organizując regularne spotkania szlifujemy program studiów, tak aby był idealnie przystosowany pod potrzeby lokalnego rynku pracy.


Praktyczne kształcenie

Uczelnia przygotowuje studentów do wejścia na rynek pracy poprzez efektywne łączenie teorii z praktyką. Współpracujemy z uznanymi na rynku firmami, w których nasi studenci odbywają praktyki zawodowe.


Kursy skierowane dla studentów

Uczelnia realizuje liczne kursy skierowane dla studentów SSW, które zwiększają kompetencje m.in. finansowe, społeczne oraz językowe.


Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się przy ulicy Młodzieżowej 44 w Chojnicach.

i wiele wiele innych...

Opinie absolwentów

Dorota Klawikowska - Finanse i Rachunkowość


Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość - Rachunkowość i Controlling.
Moja przygoda z Sopocką Szkołą Wyższą rozpoczęła się w 2015 r., kiedy to postanowiłam podjąć studia licencjackie w Chojnicach. Po ukończeniu licencjatu wiedziałam już, że kontynuacja mojej edukacji także będzie miała miejsce w Chojnicach. Powód jest oczywisty - kadrę akademicką stanowią doświadczeni praktycy, przez co przekazywana wiedza jest nie tylko "suchą teorią", ale próbą ukazania możliwości wykorzystania jej w życiu gospodarczym. Zajęcia odbywają się w małych grupach, więc każdy ze studentów ma szansę zadawać pytania i  maksymalnie wykorzystać potencjał wykładowców. W czasie tych pięciu lat studiów Uczelnia pozwoliła mi pogłębić swoją wiedzę, co z pewnością przełożyło się na jakość wykonywanej przeze mnie pracy. Przekonałam się również, iż nigdy nie jest za późno, by zrobić coś wartościowego dla siebie, a moja przygoda z SSW na pewno jeszcze się nie kończy.

Zrób krok ku temu, aby dołączyć do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej uczelni.

Nasi Partnerzy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status