Depositphotos_189608678_xl-2015
Studia I stopnia
EKONOMIA
Depositphotos_189608678_xl-2015
Studia II stopnia
FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
Depositphotos_189608254_xl-2015
NAJLEPSZA OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Wybierz Ofertę dla Siebie

Studia I stopnia (licencjackie)

Studia II stopnia (magisterskie)

Studia Podyplomowe

Kursy i Szkolenia

Uniwersytet dziecięcy

Aktualności

Dlaczego SSW?


Kadra akademicka z doświadczeniem praktycznym

Kadrę akademicką tworzą wykładowcy, przedsiębiorcy, freelancerzy oraz eksperci w swoich dziedzinach.


Zajęcia w małych grupach

Nasze grupy liczą po kilkanaście osób. Dzięki temu wykładowcy mogą prowadzić zajęcia warsztatowe i poświęcić maksimum uwagi każdemu studentowi.


Współpraca z uznanymi partnerami biznesowymi

Powołaliśmy Konwent Pracodawców- zrzeszając pracodawców i organizując regularne spotkania szlifujemy program studiów, tak aby był idealnie przystosowany pod potrzeby lokalnego rynku pracy.


Praktyczne kształcenie

Uczelnia przygotowuje studentów do wejścia na rynek pracy poprzez efektywne łączenie teorii z praktyką. Współpracujemy z uznanymi na rynku firmami, w których nasi studenci odbywają praktyki zawodowe.


Kursy skierowane dla studentów

Uczelnia realizuje liczne kursy skierowane dla studentów SSW, które zwiększają kompetencje m.in. finansowe, społeczne oraz językowe.


Dogodna lokalizacja

Znajdujemy się przy ulicy Młodzieżowej 44 w Chojnicach.

i wiele wiele innych...

Opinie absolwentów

Dorota Klawikowska - Finanse i Rachunkowość

 
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość – Rachunkowość i Controlling.
Moja przygoda z Sopocką Szkołą Wyższą rozpoczęła się w 2015 r., kiedy to postanowiłam podjąć studia licencjackie w Chojnicach. Po ukończeniu licencjatu wiedziałam już, że kontynuacja mojej edukacji także będzie miała miejsce w Chojnicach. Powód jest oczywisty – kadrę akademicką stanowią doświadczeni praktycy, przez co przekazywana wiedza jest nie tylko “suchą teorią”, ale próbą ukazania możliwości wykorzystania jej w życiu gospodarczym. Zajęcia odbywają się w małych grupach, więc każdy ze studentów ma szansę zadawać pytania i  maksymalnie wykorzystać potencjał wykładowców. W czasie tych pięciu lat studiów Uczelnia pozwoliła mi pogłębić swoją wiedzę, co z pewnością przełożyło się na jakość wykonywanej przeze mnie pracy. Przekonałam się również, iż nigdy nie jest za późno, by zrobić coś wartościowego dla siebie, a moja przygoda z SSW na pewno jeszcze się nie kończy.

Bartosz Brzeziński - Finanse i Rachunkowość

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość – Rachunkowość i Controlling.
 Swoją przygodę z Sopocką Szkołą Wyższą rozpocząłem w 2015 r., kiedy to po ukończeniu technikum ekonomicznego postanowiłem podjąć studia licencjackie w Chojnicach, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Wybrałem tą Uczelnię, ponieważ słyszałem o niej bardzo dobre opinie, mianowicie o szerokim paśmie kierunków studiów oraz łatwym i szybkim dojeździe do Uczelni. Po ukończeniu studiów licencjackich nie wyobrażałem sobie studiowania na innej Uczelni. Atutem tej szkoły jest znakomita kadra akademicka, którą stanowią doświadczeni praktycy z różnych dziedzin. Istotne jest to, że każdy ze studentów może maksymalnie wykorzystać nie tylko swój potencjał, ale także wykładowców, którzy pomagają w odkrywaniu swoich umiejętności. W czasie tych pięciu lat studiów, które uleciały jak bańka mydlana, Uczelnia pozwoliła mi pogłębić swoją wiedzę. Mam nadzieję, że zaowocuje ona w kolejnych podejmowanych przeze mnie decyzjach. Dlatego zapewniam każdego, że jest to jedyna Uczelnia, która pozwoli rozwinąć skrzydła każdemu studentowi w przyszłości – czego jestem przykładem. Sopocka Szkoła Wyższa była, jest i będzie Uczelnią z najlepszą kadrą zarządzającą oraz najlepszymi Paniami z dziekanatu, które pomogą każdemu studentowi w potrzebie.

Gabriela Siwiera - Finanse i Rachunkowość

Jestem absolwentką studiów II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość. Z Sopocką Szkołą Wyższą byłam związana od 2015 roku, kiedy zaczęłam studia I stopnia na kierunku Ekonomia. Mój wybór padł akurat na tą Uczelnię, ponieważ jest to kierunek, który mnie interesuje, a dodatkowym plusem była dogodna lokalizacja. Nie trzeba pokonywać setki kilometrów, aby studiować. Przez 5 lat  miałam przyjemność brać udział w zajęciach z wykładowcami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Wykładowcy nie tylko dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również potrafili zachęcić do poszerzania wiedzy. Wspólnie ze studentami tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę na Uczelni. Wszystkie zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie oraz odbywały się zgodnie z harmonogramem i planem. Jak to wszędzie bywa – są przedmioty ciekawsze i takie przez które po prostu trzeba przebrnąć. Bardzo na plus odebrałam Uczelnię, jeśli chodzi o załatwianie wszystkich spraw w dziekanacie. Wszystkie Panie były zawsze bardzo pomocne i nigdy nie zdarzyła się sytuacja jak ze studenckich anegdotek o “paniach z dziekanatu”. Śmiało mogę polecić tą Uczelnię, jeśli ktoś chce zdobyć odpowiednie wykształcenie, wiedzę i umiejętności, to przy odpowiednim wkładzie własnym osiągnie sukces, czego jestem namacalnym dowodem. 

Zrób krok ku temu, aby dołączyć do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej uczelni.

Nasi Partnerzy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status