Biuro Karier

Biuro Karier SSW zrzesza się w Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier, utworzonej w 1998 roku, w celu wymiany informacji i doświadczeń między biurami oraz organizowaniu nowych.

 

Głównym zadaniem biura karier jest wszechstronne przygotowanie studentów i absolwentów uczelni do podjęcia pracy.
Poszukiwanie pracy też jest pracą. Nikt nie wykona jej lepiej, staranniej i z większym zaangażowaniem niż sam zainteresowany. Głównym zadaniem biura karier jest zwiększenie skuteczności tych poszukiwań.

 

Wzmocnienie systemu motywacyjnego jest realizowane poprzez pomoc w określeniu indywidualnych predyspozycji i ograniczeń kandydatów jako studentów/absolwentów określonych kierunków studiów, informowanie, gdzie i w jaki sposób ubiegać się o pracę.

 

Monitoring Losów Absolwentów

 
Sopocka Szkoła Wyższa prowadzi badania na temat losów zawodowych Absolwentów SSW. Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety. Ankieta ma na celu dostarczenie Biurze Karier informacji o dalszych losach zawodowych Absolwentów SSW w kontekście przydatności w pracy zawodowej wiedzy oraz umiejętności nabytych podczas edukacji na naszej uczelni. Badania są anonimowe, a otrzymane od Państwa informacje zostaną wykorzystane dla celów ewaluacji wewnętrznej oraz pomogą nam w podniesieniu jakości kształcenia w SSW.
BPO EDUCATION CENTER – PROFESJONALNE SZKOLENIA W ZASIĘGU RĘKI

BPO education center aktywnie uczestniczy w rozwoju sektora BSS w naszym regionie. Stawiamy na bardzo krótkie i efektywne szkolenia przygotowujące kandydatów do pracy w sektorze BSS. Programy naszych szkoleń opracowane zostały wspólnie z praktykami/managerami firm z tego sektora gospodarki.

 

Powstanie BPO education center przy Sopockiej Szkole Wyższej
jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego rynku pracy!

 

Bądź na bieżąco z aktualnościami w sprawie bezpłatnych kursów, szkoleń i projektów unijnych!

 
 

Sprawdź aktualności Biura Karier!

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami z zakresu rynku pracy, porad i wskazówek dotyczących aplikowania na Twoje wymarzone stanowisko pracy!

Nie przesypiaj czasu studiów

Studenci, którzy w trakcie studiów dokształcają się i pracują zawodowo, są atrakcyjniejszymi absolwentami na rynku pracy.

Przegląd aktualnych ofert pracy

Zachęcamy do przeglądu aktualnych ofert pracy, które są dla Was selekcjonowane i wprowadzane systematycznie raz w tygodniu.

Absolwenci SSW doskonale radzą sobie na rynku pracy.

Absolwenci SSW doskonale radzą sobie na rynku pracy.

 

Strony z ofertami pracy

 

 

  • Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
  • Centrum Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku

Absolvent.pl

 

Absolvent to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe. Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

Z dniem 25.03.2009 Sopocka Szkoła Wyższa została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1014. Pierwszego wpisu do rejestru dokonano 15.11.2004 r.

Biuro Karier SSW oferuje pracodawcom:

♦   bezpłatną pomoc w znalezieniu odpowiednich kandydatów do pracy stałej, dorywczej, na praktykę studencką, staż lub wolontariat. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem oferty pracy, praktyk lub stażu na naszej stronie, prosimy o przesłanie na adres: biurokarier@ssw.sopot.pl , „Oferty pracy/stażu/prakty/wolontariatu” w formie dokumentu programu Word zawierającej następujące dane:

♦         Pełna nazwa pracodawcy
♦         Osoba kontaktowa
♦         Adres firmy
♦         Telefon
♦         Fax
♦         Firmowy adres e-mail
♦         Oferowane stanowisko
♦         Ilość stanowisk
♦         Rodzaj oferty
♦         Miejsce pracy
♦         Branża
♦         Wymagania
♦         Opis zadań
♦         Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
♦         Forma składania aplikacji

♦   rozpowszechnianie informacji o zasadach, potrzebach i planach rekrutacyjnych oraz propagowanie katalogów, broszur, ulotek promujących działalność firmy wśród studentów.

Skontaktuj się z Nami:

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 506 474 167 (mgr Aleksandra Machaj)

e- mail: biurokarier@ssw.sopot.pl