Biuro Karier

Biuro Karier SSW zrzesza się w Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier, utworzonej w 1998 roku, w celu wymiany informacji i doświadczeń między biurami oraz organizowaniu nowych.

 

Głównym zadaniem biura karier jest wszechstronne przygotowanie studentów i absolwentów uczelni do podjęcia pracy.
Poszukiwanie pracy też jest pracą. Nikt nie wykona jej lepiej, staranniej i z większym zaangażowaniem niż sam zainteresowany. Głównym zadaniem biura karier jest zwiększenie skuteczności tych poszukiwań.

 

Wzmocnienie systemu motywacyjnego jest realizowane poprzez pomoc w określeniu indywidualnych predyspozycji i ograniczeń kandydatów jako studentów/absolwentów określonych kierunków studiów, informowanie, gdzie i w jaki sposób ubiegać się o pracę.

 

Monitoring Losów Absolwentów

 
Sopocka Szkoła Wyższa prowadzi badania na temat losów zawodowych Absolwentów SSW. Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety. Ankieta ma na celu dostarczenie Biurze Karier informacji o dalszych losach zawodowych Absolwentów SSW w kontekście przydatności w pracy zawodowej wiedzy oraz umiejętności nabytych podczas edukacji na naszej uczelni. Badania są anonimowe, a otrzymane od Państwa informacje zostaną wykorzystane dla celów ewaluacji wewnętrznej oraz pomogą nam w podniesieniu jakości kształcenia w SSW.
BPO EDUCATION CENTER – PROFESJONALNE SZKOLENIA W ZASIĘGU RĘKI

BPO education center aktywnie uczestniczy w rozwoju sektora BSS w naszym regionie. Stawiamy na bardzo krótkie i efektywne szkolenia przygotowujące kandydatów do pracy w sektorze BSS. Programy naszych szkoleń opracowane zostały wspólnie z praktykami/managerami firm z tego sektora gospodarki.

 

Powstanie BPO education center przy Sopockiej Szkole Wyższej
jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego rynku pracy!

 

Bądź na bieżąco z aktualnościami w sprawie bezpłatnych kursów, szkoleń i projektów unijnych!

 
 

Sprawdź aktualności Biura Karier!

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami z zakresu rynku pracy, porad i wskazówek dotyczących aplikowania na Twoje wymarzone stanowisko pracy!

Nie przesypiaj czasu studiów

Studenci, którzy w trakcie studiów dokształcają się i pracują zawodowo, są atrakcyjniejszymi absolwentami na rynku pracy.

Przegląd aktualnych ofert pracy

Zachęcamy do przeglądu aktualnych ofert pracy, które są dla Was selekcjonowane i wprowadzane systematycznie raz w tygodniu.

Absolwenci SSW doskonale radzą sobie na rynku pracy.

Absolwenci SSW doskonale radzą sobie na rynku pracy.

 

Strony z ofertami pracy

 

 

  • Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
  • Centrum Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku

Absolvent.pl

 

Absolvent to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe. Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

Z dniem 25.03.2009 Sopocka Szkoła Wyższa została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1014. Pierwszego wpisu do rejestru dokonano 15.11.2004 r.

Biuro Karier SSW oferuje pracodawcom:

♦   bezpłatną pomoc w znalezieniu odpowiednich kandydatów do pracy stałej, dorywczej, na praktykę studencką, staż lub wolontariat. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem oferty pracy, praktyk lub stażu na naszej stronie, prosimy o przesłanie na adres: biurokarier@ssw.sopot.pl , „Oferty pracy/stażu/prakty/wolontariatu” w formie dokumentu programu Word zawierającej następujące dane:

♦         Pełna nazwa pracodawcy
♦         Osoba kontaktowa
♦         Adres firmy
♦         Telefon
♦         Fax
♦         Firmowy adres e-mail
♦         Oferowane stanowisko
♦         Ilość stanowisk
♦         Rodzaj oferty
♦         Miejsce pracy
♦         Branża
♦         Wymagania
♦         Opis zadań
♦         Warunki zatrudnienia / Firma oferuje
♦         Forma składania aplikacji

♦   rozpowszechnianie informacji o zasadach, potrzebach i planach rekrutacyjnych oraz propagowanie katalogów, broszur, ulotek promujących działalność firmy wśród studentów.

Skontaktuj się z Nami:

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 506 474 167 (mgr Aleksandra Machaj)

e- mail: biurokarier@ssw.sopot.pl

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status