thumbnail_CEW_tło

CEW w Chojnicach ogłasza konkurs na stworzenie projektu logo “Fabryki Pomysłów”

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach ogłasza konkurs na stworzenie logo inicjatywy “Fabryka Pomysłów”. Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2021 roku.

Fabryka Pomysłów, to inicjatywa podjęta przez Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach we współpracy działającymi na terenie powiatu chojnickiego przedsiębiorcami. Celem Fabryki Pomysłów jest promowanie i pomoc w realizacji innowacyjnych pomysłów z różnych dziedzin życia. W ramach Fabryki Pomysłów powstanie strona internetowa, za pomocą której każda chętna osoba będzie mogła zgłosić swój autorski pomysł, z dowolnej branży lub dziedziny życia. Pomysły te będą oceniane przez Kapitułę Przedsiębiorców, która spotykać się będzie z autorami najciekawszych pomysłów. Celem tych spotkań będzie pomoc autorowi pomysłu w jego wdrożeniu. W zależności od potrzeb, będzie to pomoc w pozyskaniu partnerów do realizacji pomysłu, jego upowszechnianiu i promocji, ustalenie uwarunkowań formalnoprawnych jego realizacji i pomoc w ich spełnieniu, pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania pomysłu lub jego współfinansowanie przez członków Kapituły.

Konkurs na projekt logo “Fabryki Pomysłów” skierowany jest do wszystkich chętnych. Prace można nadsyłać w terminie od 1 kwietnia 2021 do 31 maja 2021. Mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej lub malarskiej na kartce w formacie nie większym niż A3 lub w pliku grafiki ratsrowej lub wektorowej w rozdzielczości minimum 300 dpi oraz w formacie PDF.

Przewidziano atrakcyjne nagrody: jedną z nagród przydzieli komisja konkursowa. Druga nagroda zostanie przyznana dla pracy, która uzyska najwięcej pozytywnych komentarzy (polubień) w plebiscycie na profilu Facebook.

Szczegóły: www.cewchojnice.eu

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status