Druga edycja Wirtualnych Spotkań z Ekspertami SSW!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
NA DRUGĄ EDYCJĘ WIRTUALNYCH SPOTKAŃ Z EKSPERTAMI SSW

Wirtualne Spotkania z Ekspertami SSW to cykl otwartych, bezpłatnych spotkań online, w formie 40 min. webinariów związanych z tematyką danych studiów podyplomowych i jednocześnie nawiązujących do obecnie panującej sytuacji na rynku. Każde spotkanie będzie się w formie interaktywnej, z możliwością zadawania pytań.

Harmonogram Drugiej Edycji Wirtualnych Spotkań:

1. 01.07.2020: „Interim Manager – zawód na nowe czasy”. Prowadzący – Wojciech Iwulski (wykładowca kierunku studiów podyplomowych w SSW Interim Management – nowy wymiar zarządzania, Członek Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Interim Managerów).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

2. 08.07.2020: „Mediacyjny niezbędnik HR’owca – czyli jak wykorzystać mediacje w HR”. Prowadząca – Magda Bellwon (wykładowca studiów podyplomowych w SSW HR Manager i Specjalista HR).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

3. 29.07.2020: „5 języków komunikacji z Klientem w marketingu 3.0”. Prowadzące – Beata Zielińska oraz Karolina Różycka (opiekunki merytoryczne studiów podyplomowych w SSW Marketing 3.0 i komunikacja w mediach).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status