Konkurs „Podatkowi Liderzy”

Ministerstwo Finansów po raz 7 organizuje konkurs “Podatkowi Liderzy”. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów kierunków ekonomicznych i prawnych.
Do wygrania jest 12 płatnych staży w Ministerstwie Finansów. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które w dniu rozpoczęcia stażu nie ukończą 30 – tego roku życia.

Tegoroczny temat pracy konkursowej to: “Partnerstwo biznesu z fiskusem”

Termin nadsyłania prac: 24 maja 2020 r.

Zgłoszenia należy przesyłać pod adres:praktyki@mf.gov.pl

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są m.in. na stronie Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku:

https://www.pomorskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-gdansku/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/F8tF/content/zaproponuj-nowe-sciezki-wspoldzialania-biznesu-z-administracja-skarbowa-i-zostan-podatkowym-liderem?redirect=https%3A%2F%2Fwww.pomorskie.kas.gov.pl%2Fizba-administracji-skarbowej-w-gdansku%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_c4Cu%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_Yv8S__column-1%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_F8tF_
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status