Pracownik roku? Może za rok to będziesz Ty?

Rok wystarczy, abyś został jednym z najlepszych pracowników. Wystarczy, że przez ten rok zadbasz o własny rozwój zawodowy na studiach podyplomowych. Kadry i płace, audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji, rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST lub rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie – oferta studiów podyplomowych w Sopockiej Szkole Wyższej otwiera możliwości rozwoju zawodowego praktycznie w każdej dziedzinie. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Obojętnie czy jesteś pracownikiem czy prowadzisz sprawy pracownicze, znajomość przepisów kadrowo-płacowych pozwoli Tobie na uporządkowanie wiedzy o dokumentacji pracowniczej, dokumentacji wynagrodzeń oraz obowiązkach pracodawcy w zakresie rozliczeń publicznoprawnych i rozliczeń z urzędem skarbowym.

Audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji to ogromne źródło wiedzy o bezpieczeństwie informacji, finansach publicznych, zasadach prowadzenia audytu, zamówień publicznych czy metodach wykrywania kłamstw i oszustw gospodarczych.

Rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST to kierunek przeznaczony dla obecnych pracowników administracji samorządowej oraz osób, które zamierzają swoją pracę zawodową związać z samorządem. Wiedza z zakresu zasad rachunkowości budżetowej, sprawozdawczości budżetowej oraz prowadzenia kontroli zarządczej będzie istotnym kapitałem w pracy na rzecz samorządu terytorialnego.

Rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie to oferta dla wszystkich, którzy prowadzą lub chcą prowadzić własny biznes. Kompleksowa wiedza o rachunkowości i podatkach pozwoli na sprawne zarządzanie firmą oraz osiągnięcie zawodowego sukcesu.

Studia podyplomowe na Sopockiej Szkole Wyższej to przede wszystkich wiedza przekazywana przez praktyków, którzy zapewniają najwyższą jakość kształcenia. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak wiele zyskasz przez jeden rok nauki.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status