skwp

Spotkanie ze Stowarzyszeniem Księgowych

Młody – księgowy, dyrektor finansowy? Poznaj Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku – spotkanie online w dn. 27.04.2021

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie online ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce – Oddziałem Okręgowym w Gdańsku, które odbędzie się we wtorek 27 kwietnia 2021 r. o godzinie 14.00. Dołącz do wydarzenia na FB SSW tutaj.

Podczas spotkania przedstawiciele Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przedstawią obszary działalności i zasady członkostwa w SKwP Oddziale Okręgowym w Gdańsku, omówią potencjalne ścieżki rozwoju, a także przybliżą fakty i obalą mity związane z zawodem księgowego.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy w szczególności te osoby, które chciałyby pozyskać praktyczną wiedzę i umiejętności oraz doskonalić kwalifikacje związane z rachunkowością i finansami (szczególnie studenci z kierunków FiR, EK).

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wiadomość mailową na adres biurokarier@ssw-sopot.pl , w treści wpisując imię i nazwisko, kierunek studiów i „Spotkanie ze Stowarzyszeniem Księgowych”. Hasło i link do spotkania otrzymają osoby, które wyślą zgłoszenie na powyższy adres mailowy.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Więcej informacji na temat organizacji znajdą Państwo na stronie https://gdansk.skwp.pl.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status