Wejdź na wyższy poziom!

Masz już dyplom licencjata? Nie zwlekaj z podjęciem studiów II stopnia lub studiów podyplomowych! Obojętnie czy jesteś humanistą czy ekonomistą zapisz się już dziś na studia na kierunkach finansowych w Sopockiej Szkole Wyższej.

Finanse towarzyszą nam na każdym kroku. W pracy, w domu, na wakacjach, podczas zakupów. Studiując na studiach II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość poznasz m.in. mechanizmy rządzące finansami, dowiesz się, jak przeciwdziałać oszustwom finansowym, jak wyliczać podatek od towarów i usług oraz jak przy tym wszystkim zarządzać zasobami ludzkimi. Brzmi ciekawie? Zaspokój swoją ciekawość i zostań  naszym studentem!

Jeśli natomiast po licencjacie nie jesteś jeszcze gotowy na studia II stopnia, albo posiadając tytuł magistra nadal czujesz głód wiedzy, zapraszamy na studia podyplomowe! Rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie, audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji oraz rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST – te kierunki pozwolą Tobie na odniesienie zawodowego sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z Dziekanatem Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach:

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

(52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status